GrandeFunk prezentuje utwór "Exodus"

Miniaturka"Exodus" to energetyczny, imprezowy track inspirowany rockiem lat 80’ oraz francuskim housem formacji GrandeFunk. Składa się z 2 części: intensywnej, tanecznej i delikatnej, odprężającej.

 

"Exodus" jest w całości syntetyczny. To bardziej forma niż treść, która traktuje o „porzuceniu rutyny i skoku w imprezowy wir”. Za kompozycję, produkcję i wykonanie w całości odpowiada GrandeFunk. Enjoy it.

GrandeFunk to Warszawski duet producencki. Na ich twórczość mają wpływ brzmienia funku, soulu i bluesa lat 70’ i 80’. Potrafią odnaleźć się w niemal każdej stylistyce – od ciepłych, klimatycznych, czarnych brzmień po energetyczne, house’owe tracki. W ich produkcjach można usłyszeć ciepłe rhodesy, syntezatory, ostre gitary, tłuste basy i starannie wyselekcjonowane sample. Współpracują z czującymi klimat muzykami, zawsze dążąc do bezkompromisowego brzmienia i „prawdziwego” wyrazu estetycznego. GrandeFunk pamiętają o swoim własnym stylu, na który pracowali przez długi czas.

Okładka

Na początku 2013r. ukazały się ich dwa materiały: eksperymentalny „Attack Of The Ninja Robots” i wyprodukowany przy współpracy z kalifornijskim raperem/wokalistą - King Brownem - „The Progression”. GrandeFunk nie przestają działać i są otwarci na współpracę z utalentowanymi, mającymi coś do powiedzenia artystami. Bądźcie czujni!

Facebook: www.facebook.com/thefunktionofmusic
Strona internetowa: www.grandefunk.com