Premiera "Take Back The Night" J.Timberlake

Miniaturka„Take Back The Night” to najnowszy singiel Justina Timberlake’a zapowiadający drugą część płyty „The 20/20 Experience”. Na oficjalnym kanale VEVO artysty odbędzie się premiera teledysku.

 

Zdjęcia nakręcono w mieście, które nigdy nie śpi – Nowym Jorku. Obraz nawiązuje do czasów, kiedy to imprezy determinowały rytm życia w Wielkim Jabłku. Pokazuje, że tylko noc daje nam nieskończone możliwości do zabawy… Film wyreżyserowali Jeff Nicholas, Jonathan Craven i Darren Craig. „Take Back The Night” to obecnie #1 najczęściej dodawanych singli radiowej listy Top40 w Stanach Zjednoczonych. Utwór debiutował w Top10 serwisu iTunes w 20 krajach, w tym w Polsce. Jeszcze przed oficjalną premierą wideo, fani, używając specjalnego #hashtag #TakeBackTN na Twitterze, będą mogli zobaczyć materiały zza kulis planu. Na oficjalnej stronie Justina przygotowana jest także specjalna aplikacja, która zabiera w wirtualną podróż po charakterystycznych miejscach Nowego Jorku, m.in. Chinatown i stadion Yankee.

Okładka

Płyta “The 20/20 Experience – 2 of 2” jest już dostępna we wszystkich legalnych serwisach muzycznych m.in. w iTunes, Spotify. Fani, którzy złożą zamówienie, od razu otrzymają możliwość ściągnięcia singla „Take Back The Night”. Płyta trafi do sprzedaży fizycznej 1 października. W tym samym czasie do sklepów trafi także „The 20/20 Experience – The Complete Experience”. Krążek zawierać będzie 21 utworów, w tym również te z pierwszej części płyty.

Justin Timberlake otrzymał niedawno 6 nominacji do nagród 2013 MTV Video Music Awards, m.in. Teledysk Roku za „Mirrors”, Best Male Video (Najlepszy Teledysk Panowie), Best Pop Video (Najlepszy Teledysk Pop) oraz Best Editing (Najlepszy Montaż). Dodatkowe dwie nominacje w kategoriach: Best Collaboration (Najlepszy Duet) oraz Best Direction (Najlepsza Reżyseria). Fani mogą już teraz oddawać swoje głosy na oficjalnej stronie gali.

31 października w Montrealu rozpoczyna się światowa trasa koncertowa Justina – The 20/20 Experience World Tour, podczas której w ciagu najbliższego roku odwiedzi obie Ameryki, Europę i Australię.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl