Debiutancki klip Klaudii Gawor w sierpniu

MiniaturkaZakończyły się zdjęcia do debiutanckiego singla zwyciężczyni X Factor. Klip będzie promowany na antenie stacji MTV. Teledysk był nagrodą specjalną od MTV Polska w ostatniej edycji programu X Factor.

 

Po raz pierwszy w historii polskiej wersji konkursu wygrała ją kobieta – Klaudia Gawor. Dziękując za nagrodę, Klaudia powiedziała –To wspaniała nagroda! Bardzo się cieszę! Klip będzie taki jak piosenka. Lekki, klimatyczny i pełen słońca!

Idea teledysku powstała we współpracy ze studiem producenckim Letemknow Sequence - Klip obrazuje senne marzenia Klaudii, w których panuje idylliczna atmosfera. W tych snach Klaudia przenosi się na łąkę, gdzie cieszy się spokojem i otaczającą ją naturą, jest szczęśliwa i cieszy się każdą chwilą – opowiedział reżyser debiutanckiego teledysku Patryk Grabarczyk - Następnie przenosi się w skrajnie inną rzeczywistość. W teledysku chcieliśmy podkreślić jak naturalną osobą jest wokalistka, że potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji.

Zdjęcie

Klaudia pracę nad teledyskiem wspomina bardzo pozytywnie - Na planie było super, czułam się bardzo swobodnie. Ekipa była zgrana i naprawdę dobrze się bawiliśmy.

Zdjęcia do klipu trwały prawie tydzień. Sceny kręcone były m.in. na basenie, a finał teledysku został nagrany na dachu jednego z warszawskich kin, gdzie odbyła się impreza. Chociaż to jej pierwszy teledysk, Klaudia na planie czuła się jak ryba w wodzie. Wokalistka była uśmiechnięta i pełna energii.

Teledysk do debiutanckiej piosenki „Lekkość życia bez słów” będzie miał swoją premierę w drugiej połowie sierpnia na antenie MTV Polska.


Źródło: www.netfan.pl/www.mslgroup.com