Dan Van Beat feat Soraya Vivian "L.O.V.E"

MiniaturkaNowa propozycja Dan van beata na końcówkę wakacji to L.O.V.E. Gorący numer, który powstał we współpracy z Soraya Vivian. Sezon dobiega końca ale mimo to miłość zawsze nas będzie rozgrzewała.

 

Letnie uczucia i wspomnienia letnich nocy będą nam umilały czas, gdy za oknami pojawi się jesienna szaruga. Kawałek L.O.V.E będzie idealnym podkładem do wspomnień i planowania kolejnych szalonych wakacji.

Okładka

Dan van beat (aka Darek Janik) pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiał w Polskim Radiu Radom, gdzie pracował jako dziennikarz muzyczny i prowadził listę przebojów. Następnie można go było usłyszeć na antenie Radia Eska, jako prowadzącego Gorącą 20-stkę. Znany jest również z anten Radia Rekord i Planeta Kielce. Ma na swoim koncie wiele nagród muzycznych. Współpracował m.in. z DJ'em Andrew, Mr Bronkzem, Łukaszem Mojeckim. Jego utwory można było usłyszeć na antenach wielu rozgłośni radiowych, gdzie podbijały listy przebojów.

Soraya Vivian to autorka tekstów, wokalistka, prezenterka telewizyjna. Urodzona w Wielkiej Brytanii, Soraya Vivian, od prawie 20 lat nie schodzi z klubowej mapy świata. Nie można przejść obojętnie obok jej potężnego głosu (pomimo drobnej postury) oraz niesamowitej energii która zaraza klubowiczów. Jej występy zawitały do najważniejszych klubowych zakątków świata od Ibizy, Dubaju, Moskwy po Londyn, Sydney i Warszawe. Soraya Vivian wydaje w tak prestiżowych wytwórniach jak Ministry Of Sound, Hed Kandi, Strictly Rhythm, Vendetta, Warner czy tez Sony Music w Polsce. Na co dzień związana jest z wytwórnia Marka Doyla (założyciela legendarnego Hed Kandi) - Fierce Angel, gdzie stałą się niemal nadworna wokalistka projektów dla tej to wytworni. Jej najnowsze produkcje przez wiele miesięcy nie schodziły z Brytyjskich list przebojów jak również zestawień Beatportu czy iTunes. Jej utwory ukazały się na ponad 200 kompilacjach, a sama autorka jest częścią jednej z największych film publishingowych świata Notting Hill Publishing do, których należą m.in Mariah carey czy Toni Braxton.