Nokaut Justina Timberlake'a na MTV EMA!

Miniaturka"TKO” to tytuł nowego singla amerykańskiego piosenkarza, aktora, producenta i tancerza - Justina Timberlake’a, który zapowiada drugą część płyty “The 20/20 Experience 2 of 2”.

 

Enigmatyczna nazwa utworu to skrót od angielskiego wyrażenia „Technical Knockout” (nokaut techniczny), stosowanego w sportach walki. Po hicie „Take Back The Night”, nawiązującego stylem do oldschoolowego brzmienia Michaela Jacksona, w „TKO” od pierwszych dźwięków słyszymy mocne brzmienie R&B. Singiel można odsłuchać na oficjalnej stronie Justina. Jest już także dostępny we wszystkich legalnych serwisach digitalowych. Justin otrzymał 5 nominacji do MTV European Music Awards w kategoriach: Best Male, Best Live, Best Look, Best Video - “Mirrors” oraz Best US Act. Głosować można tutaj. Wręczenie nagród odbędzie się 10 listopada podczas gali emitowanej na żywo z Amsterdamu.

29 września Timberlake wystąpi w Londynie w ramach iTunes Festival. Emitowany na żywo koncert będzie można obejrzeć za darmo instalując specjalną aplikację iTunes.

Zdjęcie

Premiera „The 20/20 Experience 2 of 2” zaplanowana jest na 1 października. Płyta ukaże się na nośniku CD zawierającym 11 nowych kompozycji, deluxe (dodatkowe dwa utwory) oraz winylu. W tym samym czasie do sklepów trafi także „The 20/20 Experience – The Complete Experience”. Krążek zawierać będzie 21 utworów, w tym również te z 1 części płyty, która ukazała się w marcu br.

„The 20/20 Experience” jest najlepiej sprzedającą się płytą w tym roku w Stanach Zjednoczonych (ponad 2 mln sprzedanych egzemplarzy). W Polsce album pokrył się złotem.


Źródło: www.netfan.pl/www.sonymusic.pl