DODA wkręciła już ponad pół miliona osób!

Miniaturka“Wkręceni” to piosenka promująca film o tym samym tytule w reżyserii Piotra Wereśniaka z Piotrem Adamczykiem w roli głównej. Film trafi do kin w całej Polsce w styczniu 2014 roku.

To także długo oczekiwany utwór Dody, który zapowiada jej trzeci solowy album. Piosenka powstała przy producenckiej współpracy z Jazzboy Studio, gdzie Artystka od kilku miesięcy pracuje nad kompozycjami na nowy krążek. Piosenkę skomponowała Ania Dąbrowska, a nad produkcją czuwał Olek Świerkot/Jazzboy Studio. Tekst do niej napisała Agata Trafalska z Borysem Dejnarowiczem i Romanem Szczepankiem i Dodą. Singiel w niespełna kilka dni odsłuchało ponad pół miliona osób! Piosenka trafiła do rozgłośni radiowych w ubiegłym tygodniu i pojawiła się już na wielu listach przebojów. W najbliższy wtorek o godz. 22.30, na antenie telewizji TVN będzie można obejrzeć premierowy występ Dody z utworem ‘Wkręceni’ w programie Kuby Wojewódzkiego.

Zdjęcie

“Wiem, że kazałam Wam długo czekać na nowe dźwięki. Ale na dobre się czeka! Oto mój nowy singiel „Wkręceni” zapowiadający nowy film w reżyserii Piotra Wereśniaka. Pracowałam nad nim kilka długich tygodni i jestem z niego dumna! Nieustannie pracuję nad kolejnymi utworami na płytę. Zniewalający stan! Rok 2014 będzie wyjątkowy! Nawarzyłam, pijcie do dna!” – DODA.


Źródło: www.netfan.pl/www.parlophonemusic.com