Cristian Vogel zapowiada nową płytę

Miniaturka

Legenda muzyki elektronicznej, Cristian Vogel, zapowiada nowy album pt. 'The Inertials'. Muzyk właśnie skończył pracę nad nową płytą, która ukaże się za dwa miesiące nakładem Shitkatapult. Producent ma także zamiar odwiedzić Polskę!

Cristian Vogel urodził się w 1973 roku. Przez najmłodsze lata mieszkał w Chile, później przeprowadził się do Wielkiej Brytanii, gdzie udzielał się w lokalnych grupach punkowych. Mimo wszystko zwyciężyła ogromna pasja artysty do komputerów i instrumentów elektronicznych. Młody producent wykształcił się w kierunku muzyki i skupił się na muzyce elektronicznej. Jego pierwsze utwory wpadły w ucho takim znanym producentom jak m.in. Luke Slater czy Dave Clark.

Obecnie muzyk ma na koncie sporą ilość singli, EP-ek i albumów wydanych przez znane wytwórnie takie jak: Tresor, Mille Plateaux, Novamute, Magnetic North, Mosquito czy Snork Enterprises.

Krążek 'The Inertials'jest wynikiem inspiracji artysty muzyką industrialną i bassową. Okłądka zostałą zaprojektowana przez Phon.o. Premiera płyty jest zaplanowana na 8.06.2012 r.

Artysta wystąpi 18 maja w Pawilonie Nowej Gazowni w Poznaniu, a na następny dzień w Starym Dworcu w Katowicach! 

Zdjęcie
Tracklista:

01. Enter the Tub
02. Seed Dogs
03. Lucky Connor
04. Snakes in the Grass
05. Todays Standard Form
06. Deepwater
07. Dreams of Apolonia (Trying for Your Love)
08. Bootstraps
09. Spectral Transgression
10. Moved by Waves

{youtube}fkWt38zClUw|550|400{/youtube}