Premiera: Liber "Magia Futbolu"

MiniaturkaCzy podczas Euro 2012 ogarnie nas "Czyste szaleństwo" ? Bez wątpliwości, już w czerwcu od morza do Podhala będzie rządził futbol ! W taki właśnie sposób atmosferę sportowego święta przedstawia najnowsza płyta Libera.

Raper, jako były piłkarz i artysta znany z zamiłowania do piłki nożnej, utworem "Czyste szaleństwo" nagranym razem z góralską kapelą InRos zapowiadał płytę "Magia Futbolu", poświęconą w całości tej dziedzinie. Oprócz InoRos na krążku pojawią się m.in. Rafał Brzozowski (The Voice of Poland) czy ludzie ze świata sportu (legendarny komentator Tomasz Zimoch)

Liber- raper, muzyk, autor tekstów, działający na muzycznej scenie od ponad 10 lat. Obecnie jego pseudonim kojarzony jest głównie ze współpracy z Sylwią Grzeszczak, jednak jego wcześniejsze dokonania dotyczą m.in. grupy Ascetoholix, kariery solowej , czy nagrań z takimi artystami jak Kombii, Mezo, Kasia Wilk, Pneuma. Niejednokrotnie nagradzany na jednej z największych imprez muzycznych w kraju - Eska Music Awards, w 2005 roku w kategorii Hit roku za utwór "Skarby", natomiast w 2009 roku podwójnie : w kategorii Artysta Roku Polska oraz za Album Roku wraz z Sylwią Grzeszczak. Liber jest też cenionym autorem tekstów. Jest odpowiedzialny za słowa wszystkich swoich piosenek. Pisał też większość utworów na solową płytę Sylwii Grzeszczak "Sen o przyszłości" ( płyta niedawno pokryła się podwójną platyną), jak również dla Agnieszki Włodarczyk ( jej debiutancki album "Nie dla oka" osiągnął status złotej). Premiera płyty "Magia Futbolu": 22.05.2012 r.

Zdjęcie

Tracklista:

1. POLA KARNEGO LIS (INTRO)

2. POLA KARNEGO LIS

3. MAGIA FUTBOLU

4. CZYSTE SZALEŃSTWO

5. SYSTEM 4-2-1-3

6. NIEZNISZCZALNY

7. IDĘ NA MECZ

8. GRAN DERBI

9. STRZAŁ I GOL

10. GRAMY DO KOŃCA

11. BIAŁOCZERWONI