Grupa Passion Pit powraca z nowym albumem!

MiniaturkaElektroniczno-popowa formacja Michaeal Angelakosa powraca z nowym, drugim w karierze albumem długogrającym: „Gossamer”. Wcześniej zespół dał się poznać z takich alternatywnych przebojów jak „The Reeling” czy „Sleepyhead”, jednak ich największym sukcesem jest stworzenie unikalnego brzmienia - łagodnego a zarazem melodyjnego i śpiewnego - które jest już znakiem firmowym zespołu.

Ich muzyka jest często używana jako w reklamach (O2, Rhapsody), serialach (Gossip Girl, The Inbetweeners) a także jako podkład muzyczny w programach telewizyjnych i grach komputerowych a wielu fanów przysporzyła im wspólna trasa koncertowa po Stanach z grupą Muse (wrzesień 2010 r.).

Nowy album jest więc bardzo oczekiwana propozycją dla miłośników przystępnych, choć wcale nie oczywistych brzmień z pogranicza elektroniki i popu, a udostępnione przed premierą płyty utwory "Take A Walk", "I'll Be Alright" i "Contant Conversations" tylko zaostrzyły apetyt na cały krążek. "Gossamer" to zatem 12 kompozycji, które pomogą przejśc przez największe nawet upały w doskonałym nastroju.

Okładka

Tracklista:

1. Take A Walk
2. I'll Be Alright
3. Carried Away
4. Constant Conversations
5. Mirrored Sea
6. Cry Like A Ghost
7. On My Way
8. Hideaway
9. Two Veils To Hide My Face
10. Love Is Greed
11. It's Not My Fault, I'm Happy
12. Where We Belong


Źródło: netfan.pl