"Longing" - nowa muzyczna odsłona Natalii Grosiak

MiniaturkaPrezentujemy nowy utwór „Longing”, zapowiadający wspólną epkę wokalistki zespołu Mikromusic, Natalii Grosiak, i producenta muzycznego Tomasza Bednarczyka. Tytuł oraz data premiery materiału nie są jeszcze znane.

Natalia Grosiak to wokalistka i piosenkopisarka, założycielka i liderka Mikromusic. W 2006 roku reprezentowała Polskę na Red Bull Music Academy w Melbourne. Miała przyjemność śpiewać we współpracy między innymi z Renatą Przemyk, Andrzejem Smolikiem, L.U.Cem i Jankiem Młynarskim (Młynarski Plays Młynarski). Jest też głosem projektów Digit All Love oraz DOM. To osoba niezwykle aktywna i zaangażowana w sprawy ekologii i zwierząt. Współpracuje z wrocławskimi organizacjami na rzecz zwierząt: Fundacją 2 plus 4 oraz „Ekostrażą”, prowadzi tymczasowy dom dla bezdomnych psów i uprawia partyzanckie sadzenie drzew.

Okładka

Tomasz Bednarczyk to producent muzyczny z Wrocławia. Od 2004 roku komponuje brzmienia nastawione na delikatny, elektroniczny pop, minimal, house i ambient. Jest założycielem wytwórni We Are Your Music Mate, która koncentruje się na tematyce muzyki house oraz minimal. Jego płyty ukazywały się także w barwach takich firm fonograficznych jak 12k i Room40. Na swoim koncie, oprócz szeregu imprez zagranych w Polsce, ma także występy chociażby w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Rosji i Niemczech.
http://soundcloud.com/tombednarczyk/grosiak-bednarczyk-longing
Źródło: netfan.pl/lionstage.com