Sety z festiwalu Audioriver w Czwórce - Radiu z Wizją

MiniaturkaPod koniec lipca radiowa Czwórka wraz ze słuchaczami będzie towarzyszyć festiwalowi Audioriver 2012. Ponadto na antenie Czwórki – Radia z Wizją można posłuchać najlepszych koncertów i setów DJ'skich, które odbyły się w ramach ubiegłorocznego festiwalu Audioriver.

Retransmisje występów można słuchać i oglądać na antenie Czwórki od 29 czerwca, w każdy piątek w „DJ Paśmie” Uli Kaczyńskiej oraz w każdą sobotę w programie „Kluboteka”, który prowadzi DJ Bert. W ubiegły weekend można było wysłuchać setów SuperMayera i Pan-Pota.

Zdjęcie

Audioriver to najważniejsza impreza elektroniczna w Polsce, której Czwórka – Radio z Wizją jest stałym patronem medialnym. W 2011 roku blisko 20-osobowa ekipa Czwórki za pomocą 10 kamer nagrywała większość koncertów i setów DJ'skich grających w Płocku artystów. Na tegorocznej edycji również nie zabraknie radiowej Czwórki.

Jak informuje Patrycja Zielińska z redakcji muzycznej rozgłośni: „Dla tych, którym nie uda się dotrzeć na plażę w Płocku mamy dobrą wiadomość: po pierwsze Alex Kubaczewski i DJ Bert poprowadzą wieczorne audycje muzyczne na żywo z festiwalu – nie zabraknie wywiadów z artystami i relacji samych festiwalowiczów, po drugie, i najważniejsze: będziemy również transmitować sety poszczególnych gwiazd Audioriver 2012, tak więc 27-28 lipca widzimy się w Płocku lub słyszymy się na antenie Czwórki”.

Zdjęcie

W kolejnych audycjach Czwórka – Radio z Wizją nada sety takich artystów, jak: Bomb The Bass, Robag Wruhme, Shaun Reeves, Ernesto Ferreyra, Sven Väth, czy Chris Liebing.

Źródło: netfan.pl/polskieradio.pl