Heineken Open'er na żywo w YouTube!

MiniaturkaHeineken Open’er 2012 na żywo, ale także na YouTube już od 4 lipca! Podczas jedenastej edycji będzie można oglądać koncerty z Heineken Open’er na całym świecie na platformie YouTube oraz stronie www.opener.pl!

Open’er będzie nie tylko pierwszym polskim festiwalem, ale i wydarzeniem w ogóle, transmitowanym na tej stronie, idąc w ślady takich festiwali, jak amerykańskie Coachella i Bonnaroo, hiszpańskie Primavera Sound i Sonar czy portugalski Rock in Rio.

Zdjęcie

Przekaz rozpocznie się na kanale Open’er na YouTube pod adresem youtube.com/opener już od pierwszego koncertu, czyli 4 lipca o godz. 17:00. W ramach transmisji na żywo na YouTube będzie można posłuchać między innymi takich artystów, jak: New Order, Bloc Party, Penderecki/Greenwood, Orbital, Gogol Bordello, Major Lazer czy Julia Marcell.

„Heineken Open’er to festiwal z tradycjami i widownią z całej Europy. Cieszymy się, że tegoroczną edycję festiwalu i występy takich gwiazd, jak Bloc Party, New Order czy penderecki//greenwood będą mogli, dzięki YouTube, oglądać internauci z całego świata. Pragniemy, korzystając z najlepszych wzorców zagranicznych wydarzeń, jako pierwsi wprowadzić takie rozwiązania w Polsce” - mówi Promotor festiwalu Mikołaj Ziółkowski.

Na kanale znajdziecie także wiele wyjątkowych festiwalowych filmów. Weź udział w wirtualnej części festiwalu!

Źródło: netfan.pl/alterart.pl