Finał Burn Studios Ibiza Residency

MiniaturkaAdam Zasada z duetu Dazed został jednym z trzech zwycięzców prestiżowego konkursu organizowanego przez Burn Studios. Nagrodą jest możliwość gry jako rezydent w czołowych klubach Ibizy - na taką szansę liczą dziesiątki tysięcy DJ'ów na całym świecie.

Zespół tuzów kultury klubowej (2ManyDJs, Sasha, Luciano, Carl Craig, Richie Hawtin, David Guetta) w ramach warsztatów na Ibizie szkolili młodych twórców przekazując im wiedzę i umiejętności zdobyte przez lata obecności na scenie. Największą kreatywnością wśród wszystkich uczestników wykazali się: Adam Zasada z polskiego duetu Dazed, który będzie miał szansę grać w legendarnym Cafe Mambo. Urban Jeram - 27-letni DJ ze Słowenii, który przejmie DJ'skie stery w największym klubie na świecie - Privilege. Manu Vulcano - także 27-latek z Hiszpanii, który zostanie rezydentem w nowym klubie Sankey’s.

Zdjęcie

"Praca z młodymi DJ'ami była wspaniałym doświadczeniem" - mówi Arthur Velasquez, manager legendarnego projektu Cassius, jeden z mentorów Burn Studios. "Chłonęli wiedzę, którą my z przyjemnością dzieliliśmy się. Jestem przekonany, że uczestnictwo w Burn Studios będzie początkiem fascynujących karier w świecie muzyki" - dodaje.

Dla Adama Zasady z Dazed zwycięstwo w konkursie, w którym wzięły udział tysiące DJ'ów z całego świata jest szansą na początek międzynarodowej kariery.

"Warsztaty Burn Studios były dla mnie niezwykłym przeżyciem. Miałem okazję uczyć się od legend muzyki klubowej, w tym od Richiego Hawtina, Carla Craiga, czy też Davida Guetty, który jest aktualnie najbardziej rozchwytywanym DJ'em świata." - mówi Adam. Rzeczywiście - ogłoszenia zwycięzców konkursu Burn Studios uświetnili Cathy i David Guetta, gratulując młodym DJ'om wytrwałości i umiejętności.

Rezydencja Dazed na Ibizie to jedno z niewielu tak ważnych wyróżnień dla polskich twórców kultury klubowej na scenie światowej. Miejmy nadzieję, że to początek wielkiej kariery, którą u podstaw wsparł projekt Burn Studios.

Źródło: netfan.pl/alboalbo.com