Przystanek Woodstock 2012- przeżyj to jeszcze raz!

MiniaturkaMimo że dobiegł już końca 18. Przystanek Woodstock, organizatorzy pomyśleli o tych, którzy z różnych względów nie mogli znaleźć się w tym roku na polu w Kostrzynie. Specjalnie dla nich, udostępniono materiały audiowizualne, dzięki którym będzie można choć na chwilę przenieść się na festiwalowe pola! A dla tych, którzy na przystanek przybyli, będzie to świetna okazja do przypomnienia sobie wszystkiego tego, co działo się 2-4 sierpnia.

Już podczas trwania Festiwalu organizatorzy robili wszystko, by Woodstock był dostępny także dla nieobecnych, relacjonując na bieżąco wszystkie wydarzenia. Organizacja nie zawiodła również po Festiwalu i już dzień po zakończeniu, udostępniono materiały z imprezy.

Zdjęcie

Pod adresem http://owsiaknet.pl/streaming/18_woodstock_live można obejrzeć koncerty, zaznajomić się z serią Woodstock od kuchni, wrócić do Spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych. Specjalnie dla widzów przeprowadzono również wywiady z artystami. Podczas Przystanku nakręcono też odcinki Bloga Jurka.

Zdjęcie

Transmisje i retransmisje z woodstock’owych koncertów możemy oglądać dzięki firmie ATM Software. Również na stronie YouTube na kanale WOŚP można zobaczyć co działo się w tym roku na festiwalu.


Źródło: netfan.pl/owsiaknet.pl