Reklama

  22.09-Techno Na Granicy 4-Underground-Cieszyn

  MiniaturkaJeżeli chcecie poczuć dawkę prawdziwej muzycznej energii, koniecznie przybywajcie do Cieszyna na jedyne w swoim rodzaju "Techno Na Granicy". Jest to już czwarta edycja tego wyśmienitego wydarzenia, lecz tym razem w innym miejscu - Club Underground. Klub ten mieści się nieopodal rynku przy ul. Głębokiej 17. Tak! To właśnie ten klub został nowo wybranym miejscem na 796 kilometrowej granicy Polsko - Czeskiej, także wiedz, że w tym klubie jest to "coś".

  Tym razem będziemy się bawić przy dźwiękach siedmiu muzycznych szaleńców. Będą nimi: Kuba Sojka, Robert K, La Crua, Rhino, Turi, Damian Malec oraz Omoziu. Gwarantujemy, że nie zapomnicie tej edycji, więc czym prędzej rzućcie wszystko i dołączcie do nas!

  Techno Na Granicy to nie tylko niesamowita impreza, to także cykl podcastów, które można usłyszeć w "Minimal Radio POLAND" na www.minimal-radio.com Na naszej imprezie gościliśmy już takich DJ'ów jak: Angelo Mike, Siasia, Hexen, Samuel Wilde, Hellboy, Arthur Crag, Podaj Kabel Allstars (Kartal - Loony W - Sly Clown/Cieszyn), Fuse, Djemba, Thiev, Bednarz, Alan White, Markone, Drzazga, Mackul, Rhino, Turi, Mancin i Damian Malec.

  Impreza pod patronatem DJ WORLD i "Minimal Radio POLAND".

  LINE UP:

  Kuba Sojka [Mathematics Recordings, Matrix]
  Rober K [Bieruń]
  La Crua [3/4 Underground/Bielsko-Biala]
  Rhino [TechnoNaGranicy/Skoczów]
  Turi [TechnoNaGranicy/Skoczów]
  Damian Malec [Minimal Radio POLAND/Międzyrzecze]
  Omoziu [Strumień]

  Plakat

  Klub Underground
  Cieszyn
  ul. Głęboka 17
  Start: 21:00
  End: 05:00
  Wstęp: 5pln

  Zapraszamy !

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4605991
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.