Kevin Hart poprowadzi MTV Video Music Awards

MiniaturkaKevin Hart - aktor i komik, znany z ciętego języka oraz z wielu komediowych ról w takich filmach, jak „Straszny film” czy „Nadchodzi Polly” poprowadzi kolejną edycję MTV Video Music Awards (emisja na żywo w MTV w nocy z 6 na 7 września).

Swój udział w gali potwierdziła także P!nk, pięciokrotna zdobywczyni nagród MTV Video Music Award, która wykona piosenkę ze swojego najnowszego, szóstego w karierze albumu „The Truth About Love”. Oprócz P!nk, uroczystość rozdania nagród uświetnią występy także największych gwiazd muzycznej sceny – będą to m.in. Alicia Keys i zespół One Direction. Ceremonia rozdania nagród “MTV Video Music Awards 2012” będzie emitowana na żywo wprost z Staples Center w Los Angeles. Wkrótce MTV ogłosi kolejnych wykonawców, którzy pojawią się na uroczystości oraz nazwiska prezenterów, wręczających statuetki Moon Mana.

Widzowie mogą głosować w głównych kategoriach Video Music Awards, w tym na “Teledysk roku”, “Debiut roku” i wiele innych na stronie www.vma.mtv.com.

Zdjęcie

Kevin Hart to komediowy talent, który ujawnił się w kinowym hicie z 2012 r. "Think Like a Man" i wyniósł go na wyżyny sławy. W 2011 roku Hart wypuścił swój własny film "Kevin Hart: Laugh at My Pain (Śmiej się z mego bólu)", który spotkał się z niezwykle przychylnymi opiniami. W 2012 r. DVD z filmem dwukrotnie okryło się platyną zaledwie po miesiącu od wejścia do sprzedaży. Artystę porównuje się do takich sław, jak Richarda Pryora i Eddiego Murphy’ego.

Zdjęcie

Od czasu swojego debiutu w 2000 r. P!nk (Alecia Moore) wydała 6 albumów, sprzedała ponad 32 miliony egzemplarzy płyt, 65 milionów singli (w tym niemal 20 milionów w wersji cyfrowej) i ponad milion płyt DVD. Wokalistka jest zdobywczynią m.in. 4 nagród Grammy, 5 MTV Video Music Awards, 2 MTV Europe Music Awards i wielu innych. Jej ostatni studyjny album "Funhouse" zadebiutował na 2 miejscu listy Billboard Top 200, a kompilacja "Greatest Hits So Far!!!" zadebiutowała w pierwszej dziesiątce w ponad 13 krajach.

18 września ma się ukazać 6-ty studyjny album artystki. Pierwszy singiel, “Blow Me (One Last Kiss)” błyskawicznie wskoczył na szczyty list przebojów na całym świecie i jest 12 przebojem P!nk, który znalazł się w pierwszej dziesiątce listy Billboard Hot 100.


Źródło: www.netfan.pl/www.mslgroup.com