Reklama

  Kończą się bilety na koncert Jennifer Lopez

  MiniaturkaW czwartek, 16 sierpnia, do sprzedaży trafią bilety za 140 zł na koncert Jennifer Lopez, który odbędzie się 27 września na PGE ARENIE w Gdańsku. Nabycie takiej wejściówki będzie uprawniało do obejrzenia koncertu z trybuny górnej.

  Organizatorzy informują również, że powoli kończą się miejsca na płycie boiska. Zainteresowanie pierwszym w Polsce występem piosenkarki jest bardzo duże. W rezultacie w najbliższych dniach może zabraknąć najtańszych miejsc na płycie boiska. Najtańsze bilety na występ latynoskiej gwiazdy pop kosztują 99 złotych.

  Ogólnopolska sprzedaż biletów ruszyła 3 sierpnia. Organizatorzy uprzedzają o niecodziennym zainteresowaniu koncertem i przewidują, że kolejne wejściówki będą rozchodzić się w podobnym tempie. "Potwierdza się ogromne Zainteresowanie muzycznym otwarciem PGE Areny. Była to jedna z najlepszych sprzedaży pierwszego tygodnia w przypadku wszystkich koncertów, które organizowała nasza firma" – tłumaczy Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

  "Obserwując dotychczasową sprzedaż biletów na poszczególne sektory, spodziewamy się, że również ta pula wejściówek będzie rozchodzić się w bardzo szybkim tempie" – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Jennifer Lopez w Gdańsku.

  Przypomnijmy, że artystka zagra w Gdańsku juz 27 września. Gdański występ będzie częścią jej europejskiego tournee i zarazem pierwszym koncertem, jaki artystka da w Polsce. Bilety na koncert Jennifer Lopez można nabywać w sieci sprzedaży Ticketpro.

  Sprzedaż rozpocznie się od godziny 10:00. Bilety będą uprawniały do wejścia na trybunę górną stadionu.

  Zdjęcie

  Ceny biletów na koncert Jennifer Lopez w Gdańsku:

  Płyta boiska pod sceną, Golden Prestige 270 zł
  Płyta boiska, strefa B 180 zł
  Płyta boiska, strefa C (daleko od sceny) 99 zł
  Trybuna dolna 220 zl
  Trybuna górna 140 zł
  Strefa VIP 450 zł


  Źródło: www.netfan.pl/www.imprezyprestige.com

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4545459
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.