Kończą się bilety na koncert Jennifer Lopez

MiniaturkaW czwartek, 16 sierpnia, do sprzedaży trafią bilety za 140 zł na koncert Jennifer Lopez, który odbędzie się 27 września na PGE ARENIE w Gdańsku. Nabycie takiej wejściówki będzie uprawniało do obejrzenia koncertu z trybuny górnej.

Organizatorzy informują również, że powoli kończą się miejsca na płycie boiska. Zainteresowanie pierwszym w Polsce występem piosenkarki jest bardzo duże. W rezultacie w najbliższych dniach może zabraknąć najtańszych miejsc na płycie boiska. Najtańsze bilety na występ latynoskiej gwiazdy pop kosztują 99 złotych.

Ogólnopolska sprzedaż biletów ruszyła 3 sierpnia. Organizatorzy uprzedzają o niecodziennym zainteresowaniu koncertem i przewidują, że kolejne wejściówki będą rozchodzić się w podobnym tempie. "Potwierdza się ogromne Zainteresowanie muzycznym otwarciem PGE Areny. Była to jedna z najlepszych sprzedaży pierwszego tygodnia w przypadku wszystkich koncertów, które organizowała nasza firma" – tłumaczy Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

"Obserwując dotychczasową sprzedaż biletów na poszczególne sektory, spodziewamy się, że również ta pula wejściówek będzie rozchodzić się w bardzo szybkim tempie" – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Jennifer Lopez w Gdańsku.

Przypomnijmy, że artystka zagra w Gdańsku juz 27 września. Gdański występ będzie częścią jej europejskiego tournee i zarazem pierwszym koncertem, jaki artystka da w Polsce. Bilety na koncert Jennifer Lopez można nabywać w sieci sprzedaży Ticketpro.

Sprzedaż rozpocznie się od godziny 10:00. Bilety będą uprawniały do wejścia na trybunę górną stadionu.

Zdjęcie

Ceny biletów na koncert Jennifer Lopez w Gdańsku:

Płyta boiska pod sceną, Golden Prestige 270 zł
Płyta boiska, strefa B 180 zł
Płyta boiska, strefa C (daleko od sceny) 99 zł
Trybuna dolna 220 zl
Trybuna górna 140 zł
Strefa VIP 450 zł


Źródło: www.netfan.pl/www.imprezyprestige.com