Kolejny atak Red Bull Music Academy Bass Camp

MiniaturkaJuż w najbliższą sobotę 18 sierpnia w klimatycznym lokalu nad Wisłą będzie można usłyszeć najzdolniejsze pokolenie młodych polskich artystów! W warszawskim Cudzie nad Wisłą odbędzie się impreza z udziałem uczestników pierwszej polskiej edycji Red Bull Music Academy Bass Camp.

Zdjęcie

W sobotę wystąpią m.in. Daniel Drumz, Kixnare, Envee i Teielte. Grupa muzyków, producentów i wokalistek spotkała się po raz pierwszy na warszawskiej edycji Red Bull Music Academy Bass Camp w marcu tego roku. Godziny spędzone razem w studiu i na scenie, podczas afterów do spółki z Moodymannem, Dorian Conceptem czy Ikoniką, zaprocentowały bardzo bliskimi kontaktami. Było pewne, że ekipa pracująca wspólnie w budynku przy ul. Gagarina prędzej czy później znowu się spotka.

Teraz najzdolniejsi młodzi artyści będą mieli okazję do wspólnego grania w zdecydowanie bardziej wakacyjnych okolicznościach. W sobotę 18 sierpnia usłyszymy większość uczestników warsztatów Red Bull Music Academy Bass Camp. W Cudzie nad Wisłą wystąpią: Daniel Drumz, Zeppy Zep, Kixnare, Auer, Teielte, Temper Temple (Kwazar + Kasia Malenda), Envee, Ment XXL, Globalny Odlot, Michał Zakrzewski z kolektywu Hush Hush Pony, Good Paul, Ewa Wymysłowska i Blazo.


Źródło: www.netfan.pl/www.redbullmusicacademy.com