Zrób oficjalny teledysk do utworu M83 "Steve McQueen"

MiniaturkaM83 daje szansę swoim fanom, by stworzyli oficjalny teledysk do piosenki "Steve McQueen" z płyty "Hurry Up, We’re Dreaming". Chętni do wzięcia udziału w zabawie mają pełną swobodę twórczą, zaś możliwość interpretacji utworu jest szeroka.

Anthony Gonzalez z M83 zwraca uwagę, że: "Tu nie chodzi o aktora"! Zwycięzca otrzyma £3.000 i jego wideo będzie wykorzystane jako oficjalny teledysk do utworu „Steve McQueen”. Najlepsze spośród wszystkich zgłoszonych filmów będą również nominowane do „2012 Genero Awards” gdzie wartość nagród sięga 25.000 $. Zwycięzca i finaliści zostaną wybrani przez M83 oraz Genero. Termin nadsyłania prac upływa 10 września 2012, 23:59 GMT.

Aby wziąć udział w konkursie, pobrać utwór lub otrzymać dodatkowe informacje odnośnie konkursu należy odwiedzić stronę Genero.tv. Szczegóły dotyczące nowego singla M83 wkrótce.

Zdjęcie

M83 (vel Anthony Gonzalez) wydał szósty album „Hurry Up We’re Dreaming" w październiku 2011 roku. Wydawnictwo spotkało się zarówno z uznaniem krytyki, jak i odniosło komercyjny sukces na światowych listach przebojów (to pierwszy album M83, który dostał się do Top 40 w Wielkiej Brytanii oraz dotarł do miejsca 15 na liście Billboardu). Pierwszy singel „Midnight City" szybko stał się przebojem, zaś video na YouTube błyskawicznie osiągnęło milion wyświetleń i liczba ta ciągle się zwiększa.

W międzyczasie francuski producent rozpoczął światowe tournee, w ramach którego wystąpił między innymi na słynnym Coachella Festival, tuż przed wydaniem "Reunion" - drugiego singla z albumu.

Ostatnio M83 wziął udział Somerset House Series w Wielkiej Brytanii, który sprzedał się w godzinę, zaś występ zachwycił publiczność i krytyków.

Komercyjny i artystyczny sukces podwójnego albumu „Hurry Up We’re Dreaming" przeniósł M83 do czołówki popu i uczynił jednym z najczęściej komentowanych artystów w roku.


Źródło: www.netfan.pl/www.dreammusic.pl