Koncerty klubowe Jassie Ware w Polsce!

MiniaturkaJessie Ware, muzyczne objawienie 2012 roku i artystka nazywana "nową Sade", po raz pierwszy na koncertach klubowych w Polsce! Brytyjka wystąpi 16 listopada w Warszawie w klubie 1500m2 dzień później w SQ Klub w Poznaniu.

Młoda wokalistka w ostatnich miesiącach wyrosła na wielką nadzieję nowego popu. Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Peñate i wsparciu kultowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamie’go Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album Ware: "Running", "110%" oraz "Wildest Moments" wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R'n'B i muzyki tanecznej. Okazało się, że Jessie pisze fantastyczne popowe piosenki, które pozwalają upatrywać w niej niezwykle utalentowaną następczynię Sade.

Zdjęcie

Swą klasę Brytyjka potwierdziła także znakomitym koncertem podczas tegorocznego gdyńskiego festiwalu Open’er. Ware wróży się spektakularną karierę, choć jeszcze niedawno artystka marzyła ponoć o zawodzie dziennikarki sportowej. Na szczęście w odpowiednim momencie jej głos usłyszał Aaron Jerome znany lepiej jako SBTRKT i zaproponował Angielce gościnny występ na swej płycie, obok m.in. Little Dragon. Wspólnie nagrane piosenki z płyty "SBTRKT" zaowocowały lawiną kolejnych propozycji ze strony najmodniejszych producentów muzyki klubowej. Jessie postanowiła jednak skupić się na pracy nad swym autorskim albumem “Devotion”.
 
"Kocham muzykę taneczną, uwielbiam klubowy underground i jestem szczęśliwa, że w tym świecie znalazłam akceptację. Chcę korzystać z tych doświadczeń, a jednocześnie pisać jak najlepsze piosenki. Postanowiłam powrócić do brzmień, które zawsze kochałam, takich jak Prince, Chaka Khan czy Grace Jones" - wyjaśnia wokalistka.

Zdjęcie

"Chciałam napisać piosenki, które będą równocześnie piękne i słodko-gorzkie, jak Sade. Sztuka polegała na tym, żeby wszystko wymieszać w odpowiednich proporcjach." Krążek "Devotion" z pewnością potwierdzi unikalny talent Jessie do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem.

To jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów 2012 roku. Tym bardziej cieszy, że Jessie Ware zaprezentuje ten materiał na koncertach w Warszawie i Poznaniu! Informacje o biletach już wkrótce.