DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Nowa, platynowa edycja od Pioneera

MiniaturkaMetaliczna obudowa z niesamowitymi refleksami to od teraz wizytówka 3 najnowszych modeli urządzeń DJ'skich Pioneera - profesjonalnego multiplayera CDJ-2000 nexus, miksera DJM-900 nexus oraz stacji RMX-1000. Ta wersja to nie lada gratka dla fanów oryginalnych i niespotykanych stylistyk.

To nie wszystko! Urządzenia wyposażono w specjalne elementy, które są doskonałym wykończeniem tego futurystycznego projektu. Są nimi lustrzany panel, części LED o zmiennych kolorach oraz aluminiowe materiały wykorzystane w pokrętle JOG w platynowej wersji CDJ-2000 nexus.

Cały sprzęt w komplecie robi ogromne wrażenie. Charakteryzuje się doskonałą jakością oraz wysokiej klasy wyglądem. Co więcej, każde urządzenie zostało wyposażone w specjalną tabliczkę z numerem seryjnym, co służy jako dowód, że sprzęt jest unikalny i jest częśćią ograniczonego nakładu.

Zdjęcie

Więcej informacji na temat wyżej wymienionych urządzeń znajdziecie pod adresami:

http://www.djworld.pl/odtwarzacze/1043-nowosc-od-pioneera-cdj-2000-nexus
http://www.djworld.pl/odtwarzacze/431-limitowana-edycja-pioneera-cdj-2000-oraz-djm-900
http://www.djworld.pl/odtwarzacze/343-2xcdj2000-i-djm900-nexus-limitowana-edycja
http://www.djworld.pl/miksery/476-rmx-1000-poszerza-dj-skie-horyzonty

Jesteś tutaj: Home Odtwarzacze Nowa, platynowa edycja od Pioneera