DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Nowa, śnieżnobiała wersja XDJ-Aero

MiniaturkaPioneer prezentuje nową, śnieżnobiałą wersję jednego z najnowszych odtwarzaczy Pioneera - XDJ-Aero. Urządzenie charakteryzuje się łącznością z siecią Wi-Fi, dzięki czemu współgra z urządzeniami przenośnymi takimi jak smartfon.

Zdjęcie

Dotychczas odtwarzacz dostępny był w standardowej, czarnej wersji. Od teraz będzie można go kupić również w kolorze śnieżnobiałym co prezentuje w pełnej krasie film zamieszczony poniżej. Więcej informacji na temat parametrów technicznych urządzenia można znaleźć pod adresem: http://www.djworld.pl/odtwarzacze/950-nowosc-od-pioneera-xdj-aero

Jesteś tutaj: Home Odtwarzacze Nowa, śnieżnobiała wersja XDJ-Aero