DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Pioneer: Biały kontroler DDJ-SX-W

MiniaturkaPrezentujemy biały kontroler DDJ-SX. 4-kanałowy kontroler korzysta z najnowszej wersji oprogramowania Serato DJ. Urządzenie oprócz licznych efektów i opcji posiada funkcje samplera.

 

Urządzenie jest zaprojektowane specjalnie pod nowe oprogramowanie Serato DJ. Dzięki temu użytkownik może działać w sposób intuicyjny i czerpać przyjemność z miksowania. Wszystkie przyciski i pokrętła są domyślnie zaprogramowane dla odpowiednich funkcji najnowszej wersji Serato DJ, dzięki czemu można korzystać z nowego sprzętu od razu po podłączeniu do komputera.

Zdjęcie

Więcej szczegółów pod adresem: http://djworld.pl/odtwarzacze/1119-nowosc-od-pioneera-kontroler-ddj-sx

Jesteś tutaj: Home Odtwarzacze Pioneer: Biały kontroler DDJ-SX-W