DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

18 stycznia 2012 roku zapowiada się jako najspokojniejszy dzień w Internecie. Niczego nie będzie?

Wielki bojkot internetu! 18 STYCZNIA 2012 od 8:00 do 20:00 nie korzystamy z NETU! Protest przeciwko amerykańskiej ustawie SOPA!

Użytkownicy serwisu Reddit postanowili, że w ramach protestu przeciwko SOPA 18 stycznia nie pojawią się tam żadne treści. Jak się okazuje akcję popiera także kolektyw Anonymous. To jednak nie koniec listy.

Modni ostatnio haktywiści ogłosili, że 18 stycznia oni także nie zamierzają zabierać głosu w żadnej sprawie. Ich kanały na Twitterze będą tego dnia, od godziny 8 do 20 zawieszone i w tym czasie żadne wypowiedzi się tam nie pojawią.

Co ciekawe, także Jimmy Wales, twórca Wikipedii zasugerował, że bardzo by chciał skoordynować działania z serwisem Reddit. Co mogłoby oznaczać, że także popularna sieciowa encyklopedia zamierza na kilka godzin zniknąć z sieci w proteście przeciwko SOPA (Stop Online Piracy Act) i ograniczaniu "internetowego aktywizmu".

Zawiązującej się koalicji przeciwko cenzurze w Internecie udzieliła poparcia także firma Nvidia, która w trakcie targów CES 2012, za sprawą swojego przedstawiciela - Boba Sherbina - zakomunikowała, że wciągnięcie jej na listę organizacji popierających kontrowersyjną ustawę odbyło się bez jej wiedzy. Sherbin stwierdził, że jakkolwiek producent nie popiera piractwa, tak bynajmniej nie zamierza zgodzić się z SOPA.

SOPA to kaganiec i kolejne kajdany narzucone przez swiat korporacji i polityków zwykłym obywatelom. My równiez się temu sprzeciwiamy i proponujemy dołączyć wszytskim do protestu!

18 STYCZNIA 2012 od 8:00 do 20:00 nie korzystamy z internetu!

 

Jesteś tutaj: Home Prawo 18 stycznia 2012 roku zapowiada się jako najspokojniejszy dzień w Internecie. Niczego nie będzie?