DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Kontrole w łódzkich dyskotekach.

Dwie największe łódzkie dyskoteki nie płaciły tantiem za prawa autorskie - wynika z kontroli przeprowadzonej przez policję i funkcjonariuszy Izby Celnej Według policji właściciele lokali zaoszczędzili w ten sposób około 600 tys. zł. Jak poinformowała w niedzielę PAP Mirosława Kraszewska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, pieniądze te powinny być zapłacone za odtwarzanie utworów muzycznych podczas imprez w tych dyskotekach. "Kontrola została przeprowadzona na prośbę organizacji zarządzających prawami autorskimi. W jednym z lokali zabezpieczono 500 pirackich płyt muzycznych oraz 11 butelek nielegalnego alkoholu. Sprawdzamy, czy był on podawany klientom"- powiedziała Kraszewska. Według niej, właściciele lokali odpowiedzą przed sądem za naruszenie praw autorskich. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

Jesteś tutaj: Home Prawo Kontrole w łódzkich dyskotekach.