DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Aktualizacja firmware dla Pioneera DJM-T1

MiniaturkaPioneer zapowiada aktualizację firmware miksera DJM-T1 do wersji 3.0. Od teraz opcje, które proponuje najnowsza wersja Traktora TRAKTOR SCRATCH 2.6.0 będą mogły być wykorzystywane przez mikser DJM-T1.

Dzięki aktualizacji DJM-T1 dorówna swojej największej konkurencji - mikserowi i kontrolerowi Kontrol Z2. Od teraz włączanie nowych opcji takich jak Flux Mode, Post Fader czy Makro FX będzie znacznie łatwiejsze.

Zdjęcie

Zdjęcie

Aktualizacja oraz nowe pliki mapowania MIDI będą dostępne pod adresem http://pioneerdj.com/support/ już od 3 grudnia. Dodatkową niespodzianką będzie obniżona cena modelu DJM-T1. Teraz mikser będzie kosztował 629 euro.

Jesteś tutaj: Home Software Aktualizacja firmware dla Pioneera DJM-T1