DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Nuendo Live - Zaawansowany system nagrywania

MiniaturkaNuendo Live jest profesjonalnym rozwiązaniem do wielościeżkowego nagrywania na żywo, idealnie dostosowane do przechwytywania występów na żywo z klubu, koncertów i festiwali.

Łatwość użytkowania, najwyższa stabilność i wyjątkowa wydajność są połączone, aby nagrać sesje na żywo łatwiej i bardziej profesjonalnie. Najważniejsze w Nuendo Live to możliwość konfiguracji sesji "w locie", wygodny panel, 60-sekundowy pre-record, bufor automatycznego zapisywania oraz integracja z konsolami z serii CL Yamahy. W prostych słowach, Nuendo Live to idealny wybór by uchwycić dźwięk - w najwyższej jakości i bez żadnych kompromisów.

Zdjęcie

Główne funkcje:

- Zaawansowany system do nagrywania na żywo - prosty i łatwy w obsłudze panel nagrywania z 60 sekundowym pre-recordem
- Łatwa integracja z konsolami serii Yamaha CLS
- Doskonały silnik audio firmy Steinberg pozwoli zrealizować nagrania w najwyższej jakości do 192kHz aby wyróżnić Cię od konkurencji
- Nuendo Live Record Panel pokazuje wszystkie najważniejsze informacje
- Advanced Session Management sam nazywa nagrywane ścieżki, możliwość tworzenia wielu folderów, stawiania markerów, funkcja notatnika i autozapisywania
- Zerowy czas ustawiania dzięki automatycznej kreacji ścieżek
- Możliwość nagrywania ponad 24 godzin materiału dzięki formatowi RIFF 64
- Virtual Sound Check umożliwia użycie poprzednich nagrań do sprawdzenia dźwięku
- Ustandaryzowane formaty renderowania i kompatybilność z Nuendo
- Edycja: Nuendo Live zawiera narzędzia do podstawowej edycji dzięki czemu można wyedytować sesję zaraz po jej nagraniu

Jesteś tutaj: Home Software Nuendo Live - Zaawansowany system nagrywania