DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Syntezator Waldorf jako instrument dla iPada

MiniaturkaOwocem współpracy Waldorfa z Rolfem Wöhrmann'em z TempoRubato, autora jednego z najlepszych syntezatorów Synth NLog, będzie nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie instrumentów dla iPada.

Wkrótce w sklepie Apple zostanie udostępniona aplikacja umożliwiająca korzystanie ze słynnego syntezatora. Program będzie bazował na syntezie Wavetable, a jego kompatybilność będzie identyczna jak większość aplikacji, czyli MIDI Core. Umożliwi to współpracę z prawie każdym interfacem midi podłączonym pod tablet.

Zdjęcie

Joachim Flor, manager Waldorfa mówi: "Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Rolfem Wöhrmannem z TempoRubato. Jego duże doświadczenie pozwoli nam udostępnić ten doskonały syntezator już tego lata".

Jesteś tutaj: Home Software Syntezator Waldorf jako instrument dla iPada