DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Nowość: Recordbox na iPhone'a i iPoda Touch

MiniaturkaW ostatnim czasie zwiększyła się liczba DJ'ów grających przy użyciu plików muzycznych, a co za tym idzie coraz więcej osób korzysta z komputerowego oprogramowania do zarządzania muzyką. Jednocześnie wzrósł popyt na urządzenia typu iPhone, które posiadają takie funkcje.

Aby umożliwić nowowczesnym DJ'om dawanie wystepów przy zastosowaniu tych urządzeń, Pioneer stworzył aplikację rekordbox dla iPhone'a, która jest dostępna w sieci za darmo od 21 sierpnia. Po zainstalowaniu oprogramowania iPhone może byc stosowany do zarządzania muzyką dzięki funkcjom umożliwiającym tworzenie listy plików, analizę utworu, ustawienia Cue/Loop i beatu oraz inne.

Zdjęcie

Aplikacja umożliwia również przesyłanie plików muzycznych między komputerami i innymi urządzeniami za pomocą sieci bezprzewodowej. Przykładem jest możliwość uzyskania połaczenia pomiędzy iPhonem, a urządzeniem Pioneer XDJ-AERO przy użyciu sieci Wi-Fi.

Zdjęcie

Podstawowe cechy aplikacji recordbox na iPhone'a i iPoda Touch:

- Zarządzanie muzyką dostosowane do potrzeb DJ'ów

- Opcja bezprzewodowego przesyłania plików między urządzeniami

- Możliwość podłączenia iPhone'a do urzadzenia Pioneer XDJ-AERO co pozwala na autentyczną grę DJ'ską przy użyciu plików z iPhone'a

- Wyświetlanie nazw plików z urządzeń USB na ekranie iPhone'a

- Specjalna przeglądarka do plików muzycznych

- Dostępność tekstu w 9-ciu językach

Jak pobrać aplikację?

Aplikacja jest dostepna na App Store. Szczegóły dotyczące pobierania na http://rekordbox.com/

Specyfikacja

Obsługiwane urządzenia: 3GS iPhone OS i wyższe / iPod tTouch 3-ciej generacji i wyższe / iPad iOS 5
Obsługiwane formaty plików muzycznych: MP3, AAC

Jesteś tutaj: Home Software Nowość: Recordbox na iPhone'a i iPoda Touch