Reklama

  Wersja fizyczna mixtape'u "Damage Is Done"

  MiniaturkaWspólny mixtape duetu producenckiego Tasty Beatz i DJ'a Pandy zatytułowany "Damage Is Done", który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, będzie można zdobyć w wersji fizycznej.

  Dzięki współpracy wytwórni KOKA Beats, ekipy A Pamiętasz Jak? oraz sklepu Basement Store 100 pierwszych osób, które pojawią się na najbliższej imprezie z cyklu APJ, już w najbliższy piątek (19 października) w warszawskim klubie Klinika przy ul. Racławickiej 99, otrzyma ściśle limitowaną fizyczną wersję materiału od reprezentantów należącej do Pezeta wytwórni.

  Okładka

  Nie możesz przyjść w piątek do Kliniki? Nic straconego. Od 22 października, aż do wyczerpania zapasów, mixtape "Damage Is Done" będzie dodawany do zakupów za minimum 50 zł w sklepie Basement Store na warszawskiej Saskiej Kępie (ul. Egipska 5).

  Jeśli nie uda się Wam zdobyć krążków w tej formie, będziecie mieli jeszcze jedną szansę na ich zdobycie. Pod koniec października w Basement Store odbędzie się spotkanie z twórcami mixtape'u, czyli ekipą Tasty Beatz oraz DJ'em Pandą, na którym otrzymać będzie można płyty.


  Źródło: www.netfan.pl/www.newzenith.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4364589
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.