DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Wersja fizyczna mixtape'u "Damage Is Done"

MiniaturkaWspólny mixtape duetu producenckiego Tasty Beatz i DJ'a Pandy zatytułowany "Damage Is Done", który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, będzie można zdobyć w wersji fizycznej.

Dzięki współpracy wytwórni KOKA Beats, ekipy A Pamiętasz Jak? oraz sklepu Basement Store 100 pierwszych osób, które pojawią się na najbliższej imprezie z cyklu APJ, już w najbliższy piątek (19 października) w warszawskim klubie Klinika przy ul. Racławickiej 99, otrzyma ściśle limitowaną fizyczną wersję materiału od reprezentantów należącej do Pezeta wytwórni.

Okładka

Nie możesz przyjść w piątek do Kliniki? Nic straconego. Od 22 października, aż do wyczerpania zapasów, mixtape "Damage Is Done" będzie dodawany do zakupów za minimum 50 zł w sklepie Basement Store na warszawskiej Saskiej Kępie (ul. Egipska 5).

Jeśli nie uda się Wam zdobyć krążków w tej formie, będziecie mieli jeszcze jedną szansę na ich zdobycie. Pod koniec października w Basement Store odbędzie się spotkanie z twórcami mixtape'u, czyli ekipą Tasty Beatz oraz DJ'em Pandą, na którym otrzymać będzie można płyty.


Źródło: www.netfan.pl/www.newzenith.pl

Jesteś tutaj: Home Only 4DJ Wersja fizyczna mixtape'u "Damage Is Done"