DJ UNION i patronat nad mistrzostwami.

Nowy Zarząd Polskiego Stowarzyszenia DJów – DJ UNION postanowił, że aby podkreślić wagę etyki zawodowej DJ’a jako kreatora zachowań ludzkich, wzoru i przykładu dla młodszych, podtrzymać zaszczepioną ideę przez pana Janusza Kondratowicza i kreować wizerunek DJ’a o wysokiej kulturze i poziomie wiedzy muzycznej.

Jedną z form dążenia do tej idei jest powrót po długiej przerwie do wsparcia przez Stowarzyszenie dotychczasowej organizacji Mistrzostw Polski DeeJay’ów , podnosząc ich rangę, znaczenie w środowisku i przywrócenie wagi zaszczytu z otrzymania tytułu Mistrza Polski.

PSPM-DJ UNION obejmuje patronat i przyłącza się do współorganizowania Mistrzostw Polski DeeJay’ów 2010 organizowanych przez „DeeJay mix club” uznając tym samym wyłonionego w rywalizacji DJ’a za jedynego godnego tytułu Mistrza Polski 2010 r .

W tym roku została wysoko postawiona poprzeczka organizatorom Mistrzostw. Wszystkie starania idą w kierunku „mega” imprezy, która w sposób naturalny pozostawi imprezy z lat ubiegłych w zapomnieniu. Stąd już tak wcześnie mamy pierwsze informacje, które na bieżąco będą uzupełniane i o których będziemy się starali jak najszybciej informować zainteresowanych . Już teraz mamy poparcie od „poważnych” firm, które postanowiły wspomóc fundując cenne nagrody. Finaliści za zajęcie pierwszego miejsca otrzymają konsoletę DENON – 2 x DN-S1200, DN-X120 w bag ufundowane przez firmę HORN oraz dwie kolumny L1 Compact renomowanej w świecie firmy BOSE ufundowany prze FLASH PROFESSIOAL i oczywiście „złotą płytę”. Za drugie miejsce : mikser Scratchbox marki RODEC ufundowany przez firmę LINEARIC . Za trzecie miejsce: konsoletę FUSSION-494 marki NUMARK ufundowany przez DJ-SKLEP.COM z Krakowa . Cały czas pojawiają się wiadomości i ustalenia o których będzie można wyczytać również w kolejnych wydaniach Muzyka i Technologia oraz na www.muzik.pl.

Zarząd PSPM DJ-UNION