DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Chcesz popodglądać DJ’a Tiesto?

Miniaturka

Już teraz masz okazję. Wystarczy wejść na stronę www.inthebooth.com i założyć własne konto. Za 25 dolarów rocznie można uzyskać dostęp VIP. W ten sposób muzyk chce zachęcić fanów do „głębszego” zajrzenia w jego życie zawodowe. 43‑letni DJ nadal może się pochwalić dużym zainteresowaniem.

Wiadomo, że pod adresem www.inthebooth.com będzie można mieć dostęp do ekskluzywnych zdjęć, filmów wideo. Nie zabraknie także nagrań prosto z iPhone’a artysty i biletów w przedsprzedaży na jego koncerty.

Zdjęcie 

Strona umożliwia też obejrzenie nagrań z backstage’u. Jest również szansa na wygranie spotkania z samym Tiesto! Niedługo ma się pojawić 10 filmów, ukazujących jego trasę koncertową.

- Chcę pokazać ludziom na czym dokładnie polega bycie DJ’em. Wszyscy wiedzą jak to jest z gwiazdami popu, ale niewielu wie, jak wygląda od kuchni życie DJ’a – podsumowuje artysta.

Jesteś tutaj: Home Only 4DJ Chcesz popodglądać DJ’a Tiesto?