DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Niewybaczalne wpadki Davida Guetty

MiniaturkaWiadomo nikt nie jest idealny, zwłaszcza w sytuacji gdy ma zaprezentować swój materiał na żywo przed wielotysięczną publiką. Ale czy to jest powód, żeby posuwać się do zwyczajnego DJ'skiego "play backu"? Na poniższym filmie zobaczycie 3 wpadki Davida, o których jak pewnie sądził nikt się nie dowie, bo przecież zza konsolety nic nie widać :)

Zdjęcie

Pierwszy przykład przedstawia wyłączony CD-player. W drugim przypadku najprawdopodobniej cały sprzęt jest wyłączony. W trzeciej sytuacji niby wszystko jest włączone, ale gdzie podziała się płyta CD? Oceńcie sami...

Jesteś tutaj: Home Only 4DJ Niewybaczalne wpadki Davida Guetty