DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Totally Enormous Extinct Dinosaurs odkryciem sezonu?

Miniaturka

W sieci pojawiły się informacje dotyczące kolejnych gwiazd, które wystąpia w tym roku na Burn Selector Festival. Jedną z nich będzie Totally Enormous Extinct Dinosaurs! Nie ma chyba osoby, która nie zwróciłaby uwagi na utwór pochodzący z popularnej obecnie reklamy telefonów. Kawałek pt. „"Garden"” pochodzi z repertuaru angielskiego DJ'’a i producenta - Totally Enormous Extinct Dinosaurs. Jego muzykę można okreśœlić jako mieszankę techno, połamanych dźŸwięków i 8 bitowych klimatów. Kawałek pochodzi z zapowiadanego na 7 maja debiutanckiego albumu artysty, z którym przyjedzie na Burn Selector Festival. Występ odbędzie się w formie koncertu z zespołem!

 Zdjęcie

 

Jesteś tutaj: Home Only 4DJ Totally Enormous Extinct Dinosaurs odkryciem sezonu?