DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Dziś Międzynarodowy Dzień DJ'a!

MiniaturkaDzisiaj (9marca) obchodzimy bardzo ważne święto - Międzynarodowy Dzień DJ'a. Jak widać nawet nasz "zawód" doczekał sie swojego święta. Wymiar międzynarodowy tego wydarzenia świadczy o tym, że jest nas bardzo dużo i to na całym świecie. W ten dzień świętują wszyscy DJ'e - znani i cenieni oraz Ci, którzy miksują jedynie w zaciszu swojego domu.

Zdjęcie

Jednak święto DJ'a to nie tylko imprezy i świetna zabawa. DJ'e wykorzystując swoje umiejętności starają się pomagać innym. W związku z tym 9 marca na całym świecie organizowane są imprezy charytatywne m. in. na rzecz chorych dzieci. W klubach w całej Europie odbywają się imprezy,z których dochód wspiera różne akcje. Dotyczą one w szczególności dzieci potrzebujących, a także szpitali i domów dziecka.

Jesteś tutaj: Home Only 4DJ Dziś Międzynarodowy Dzień DJ'a!