DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Armin van Buuren prezentuje swoje najnowsze sety!

Miniaturka

Lubisz muzykę trance? Chcesz być na bieżąco w tym klimacie? W Radiu Eska co tydzień król muzyki trance - Armin van Buuren prezentuje swoje najnowsze sety! Dodatkowo poza nowościami możesz przez cały czas słuchać kanału poświęconemu muzyce Armina.

Zdjęcie

 DJ i producent zagrał również z okazji 550 wydania swojego kultowego programu A State Of Trance. Tą audycje również nadaje Radio ESKA! Aby zobaczyć i posłuchać na żywo tego holenderskiego DJ'a nie trzeba wyjeżdżać za granicę naszego kraju. Armin wystąpi w lipcu na tegorocznej edycji Sunrise Festival.

 

 

 

Jesteś tutaj: Home Only 4DJ Armin van Buuren prezentuje swoje najnowsze sety!