DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Miike Snow - nie chcemy grać jak Calvin Harris

MiniaturkaMuzycy z grupy Miike Snow postanowili sprzeciwić sie obowiązującym standardom dotyczącym muzyki dance. Chcą komponować coś mniej "oczywistego". Członkowie zespołu uważają, że dziś prawie każdy producent dance'owych bitów brzmi jak Calvin Harris.

- Od samego początku założyliśmy, że nie będziemy brzmieć jak Calvin Harris - stwierdził jeden z członków Miike Snow, Andrew Wyatt. - Calvin jest świetny, ale jego dźwięki są kopiowane tak często, że na listach przebojów nie ma już nic innego. Nie mogliśmy pozwolić sobie na piosenki nawet w niewielkim stopniu przypominające rytmy Calvina. Nie chcemy tworzyć oczywistej muzyki tanecznej, my chcemy pchnąć ten gatunek do przodu.

Zdjęcie
Grupa zadebiutowała w maju 2009 roku. Ciekawe co nowego wymyślą i czy przyjmie się to na dyskotekowych parkietach?

Jesteś tutaj: Home Only 4DJ Miike Snow - nie chcemy grać jak Calvin Harris