DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

"I Love Poland remix contest" rozstrzygnięty

MiniaturkaKonkurs na najlepszy remiks utworu "I love Poland" prowadzony przez DJ Promotion i DJ'a Hazela został rozstrzygnięty. Udział w nim wzięło około 50 remikserów, którzy stworzyli różnych stylistycznie wersje kawałka, od Techno i Hardstyle poprzez House , Trance i Dance po Disco-Polo. Produkcja remiksu polegała na wykorzystaniu pliku Acapella, do którego uczestnik musiał stworzyć własny aranż według pliku MIDI lub głównej linii melodycznej utworu.

Zdjęcie

Ostatecznie zwyciężył remiks pt. Party vs. Stylez remix utrzymany w progresywnej konwencji "Levels". Wyróżnienia nagrodzone możliwością umieszczenia swojej produkcji na singlu "I love Poland - remix contest edition" otrzymali:

ViNCi
Slayback
Daan''D
The KrisVanS
D-Feak
BunHeaD
QiDD
D-Vine

Obrazek
Oficjalna premiera singla jest planowana około 25 marca 2012 roku.

Jesteś tutaj: Home Only 4DJ "I Love Poland remix contest" rozstrzygnięty