Konkurs: Zostań rezydentem klubu na Ibizie!

MiniaturkaBurn Studios wraz z Mixmag i Beatportem zorganizowali konkurs "Ibiza Residency". W konkursie mogą wziąć udział DJ'e z całego świata, a główną nagrodą jest rezydentura w jednym z najbardziej znanych klubów na Ibizie!

Aby wygrać uczestnik musi wykazać się wieloma umiejętnościami i determinacją. Najważniejsze są oczywiście umiejętności techniczne, które są niezbędne do tego, aby przejść do kolejnych etapów.

Zdjęcie

Aby wziąć udział w tym niesamowitym konkursie należy zarejstrować się pod adresem www.burn-studios.com. Następnie stworzyć swoje konto i umieścić na nim swój 15-20 minutowy mix. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykorzystanie conajmniej jednego numeru z listy Top 100 portalu Beatport.

W kolejnym etapie rywalizacji, znane postacie z branży takie jak Catz ‘N Dogz (Pets Recordings), Groh (U Know Me Records), Łukasz Kamiński (Gazeta Wyborcza), Robert Serek (Vice Magazine) oraz Tomasz Kosiński (Burn Studios) wyłonią sześciu najlepszych kandydatów. Wybrańcy zagrają podczas imprezy Burns Studios x Vice: Ibiza Residency Mix Off, która odbędzie się 21 kwietnia w Klubie 55 w Warszawie. DJ'e na żywo zaprezentują swoje umiejętności przed publicznością oraz gośćmi, którymi będą: Adam Port, niemiecki producent o polskich korzeniach oraz DJ'e z Hungry Hungry Models.

Zdjęcie

Podczas imprezy Mix Off zostanie wybrany jeden DJ, który będzie reprezentował Polskę w walce o główną nagrodę z wybrańcami z całego świata. Ten etap będzie miał miejsce na konferencji International Music Summit, która odbędzie się na Ibizie w dniach 23-26 maja. W tym czasie uczestnicy będą mieli możliwość szerszego poznania zasad produkcji i techniki DJ'skiej. Ponadto będą mogli zdobyć nowe znajomości oraz poszerzyć swoje DJ'skie talenty, a wieczorami udać się na imprezę.

Ostatni etap konkursu odbędzie się w lipcu. DJ'e będą uczyli się od największych artystów tej branży na Burn Studios Residency Bootcamp, które potrwa 6 dni. Uczestnicy będą brali udział w interesujących wykładach i warsztatach , które będą prowadzone przez Luciano, Sashę, Jamiego Jones’a i 2manydj’s z Burn Studios. W skład komisji wchodzić będą właściciele klubów i promotorzy z Ibizy. To oni zdecydują, którzy trzej DJ'e  zostaną rezydentami w ich klubach.

Zdjęcie

Konkurs Ibiza Residency został zorganizowany dzięki współpracy z największym magazynem muzyki elektronicznej Mixmag oraz światowym liderem w edukacji muzycznej – Instytutem SEA.

"Inicjatywa ta jest najnowszym wkładem Burn Studios w międzynarodową scenę muzyczną. Nie jest tajemnicą, że niektóre z największych gwiazd klubowej sceny zaczęły swoją karierę rezydując na Ibizie. Dlatego właśnie Burn Studios postanowiło rozwinąć program, który dałby taką szansę wschodzącym didżejom. Dzięki współpracy wybranych kandydatów z czołówką przemysłu muzycznego chcemy wspierać, szkolić oraz prezentować nową, inspirującą generację didżejów" – powiedział Erik Hofstaedter, Marketing Manager w Burn Europe.

Konkurs rozpoczął się w piątek 23 marca. Informacje na temat programu można zdobyć pod adresem www.burn-studios.com