DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Hi-Fi Choice & Home Cinema na iPada

MiniaturkaWłaśnie ukazało się pierwsze interaktywne wydanie magazynu „Hi-Fi Choice & Home Cinema” w formie aplikacji na iPoda i komputery PC/Mac do pobrania całkowicie za darmo!

Czytaj więcej...

Audiofile uważajcie na oszustów!

Miniaturka

Pewnym jest, że gatunek przewodu łączącego wzmacniacz z kolumnami ma wpływ na jakoś dźwięku. Natomiast gniazdo sieciowe i przewód zasilający? Wydawałoby się, że nie. Trudno jednak uwierzyć

Czytaj więcej...

iRig MIC Cast - kompaktowy mikrofon

Miniaturka

iRig MIC Cast jest kompaktowych rozmiarów mikrofonem zaprojektowanym przede wszystkim do nagrywania podcastów, wywiadów, lektora, notatek głosowych, wystąpień itp.

Czytaj więcej...

Premiery Gemini na Winter NAMM 2012

Miniaturka

Gemini zapowiada wiele premier podczas zbliżających się targów Winter NAMM 2012 w Anaheim. Od 19-go do 22 stycznia w Anaheim (Kalifornia) odbywać się będą jedne z najważniejszych targów

Czytaj więcej...

Automatic DJ wie czego słuchasz

Miniaturka

Nadchodzi kres DJ'ów? Bez obaw, jeszcze nie. Komputery jeszcze nie nauczyły się czytać nam w myślach. Jednak Automatic DJ nieźle udaje, że potraqfi to robić. Oprogramowanie najpierw robi zdjęcie Twojej

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Home Sprzęt & Soft