DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Hi-Fi Choice & Home Cinema na iPada

MiniaturkaWłaśnie ukazało się pierwsze interaktywne wydanie magazynu „Hi-Fi Choice & Home Cinema” w formie aplikacji na iPoda i komputery PC/Mac do pobrania całkowicie za darmo!  To pierwszy w Polsce magazyn o tematyce audio-wideo, który dostępny jest w takiej nowoczesnej formie.

Wydanie cyfrowe zawiera 17 recenzji najciekawszych urządzeń A/V: amplitunerów, odtwarzaczy CD, kolumn, słuchawek itp. W porównaniu z wersją papierową posiada szereg interaktywności jak dodatkowe zdjęcia, możliwość powiększania i przewijania tych zdjęć oraz tekstu. W pierwszym wydaniu nie wykorzystano jeszcze wszystkich możliwości, które oferuje ten nowy format, a więc materiałów interaktywnych: muzyka, wideo, animacje, ale wydawca obiecuje, że kolejne wydania będą znacznie bardziej rozbudowane pod względem interaktywności.

Zdjęcie

Aktualnie dostępne są wersje działające na iPody oraz komputery PC/Mac, ale w przyszłości planowane jest wprowadzenie wersji na Androida.

Wersja na komputery PC/Mac dostępna jest pod adresem http://www.hfc.com.pl/ewydanie1/WebReader.html, natomiast natywna aplikacja na iPada jest dostępna w App Store.

Źródło: www.netfan.pl/www.hfc.com.pl

Jesteś tutaj: Home Sprzęt & Soft Hi-Fi Choice & Home Cinema na iPada