Reklama

  Hi-Fi Choice & Home Cinema na iPada

  MiniaturkaWłaśnie ukazało się pierwsze interaktywne wydanie magazynu „Hi-Fi Choice & Home Cinema” w formie aplikacji na iPoda i komputery PC/Mac do pobrania całkowicie za darmo!  To pierwszy w Polsce magazyn o tematyce audio-wideo, który dostępny jest w takiej nowoczesnej formie.

  Wydanie cyfrowe zawiera 17 recenzji najciekawszych urządzeń A/V: amplitunerów, odtwarzaczy CD, kolumn, słuchawek itp. W porównaniu z wersją papierową posiada szereg interaktywności jak dodatkowe zdjęcia, możliwość powiększania i przewijania tych zdjęć oraz tekstu. W pierwszym wydaniu nie wykorzystano jeszcze wszystkich możliwości, które oferuje ten nowy format, a więc materiałów interaktywnych: muzyka, wideo, animacje, ale wydawca obiecuje, że kolejne wydania będą znacznie bardziej rozbudowane pod względem interaktywności.

  Zdjęcie

  Aktualnie dostępne są wersje działające na iPody oraz komputery PC/Mac, ale w przyszłości planowane jest wprowadzenie wersji na Androida.

  Wersja na komputery PC/Mac dostępna jest pod adresem http://www.hfc.com.pl/ewydanie1/WebReader.html, natomiast natywna aplikacja na iPada jest dostępna w App Store.

  Źródło: www.netfan.pl/www.hfc.com.pl

  Statystyka

  Odsłon artykułów:
  4364771
  © 1999-2018 DJ WORLD. All Rights Reserved.