DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Premiery Gemini na Winter NAMM 2012

Miniaturka

Gemini zapowiada wiele premier podczas zbliżających się targów Winter NAMM 2012 w Anaheim. Od 19-go do 22 stycznia w Anaheim (Kalifornia) odbywać się będą jedne z najważniejszych targów muzycznych na świecie. Są one doskonałą okazją by przedstawić nowe technologie i rozwiązania. Gemini, jeden z producentów profesjonalnego sprzętu dla DJów, jak co roku odegra dużą rolę na targach by przyciągnąć uwagę użytkowników premierowymi urządzeniami.

Pomimo braku zdjęć, już dzisiaj wiemy, że na stoisku numer 5700 w hali B, zobaczymy premierowy media player CDJ-650. Niejako kontynuacją bardzo dobrze przyjętego na rynku kontrolera FirstMix, będą dwa kolejne podobe modele FrstMix I/O oraz FirstMix pro. Oba modele charakteryzować ma przyjemny wygląd i przede wszystkim funkcjonalność.

Na stanowisku zobaczymy nowe miksery audio, monitory studyjne, słuchawki oraz inny sprzęt poszerzający dotychczasową ofertę Gemini.

Źródło: infomusic.pl

Jesteś tutaj: Home Sprzęt & Soft Premiery Gemini na Winter NAMM 2012