DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

iRig MIC Cast - kompaktowy mikrofon

Miniaturka

iRig MIC Cast jest kompaktowych rozmiarów mikrofonem zaprojektowanym przede wszystkim do nagrywania podcastów, wywiadów, lektora, notatek głosowych, wystąpień itp.

 

Rig MIC Cast to malutkie urządzenie mieszczące się w kieszeni o bardzo dobrych parametrach nagrywania. Nadaje się do zastosowań biznesowych, takich jak nagrywanie spotkań czy polepszenie jakości konferencji audio.

iRig MIC Cast nie ubarwia w żaden sposób dźwięku. Rejestruje przede wszystkim to co znajduje się przed urządzeniem minimalizując tło. Posiada wyjście słuchawkowe stereo mini-jack, co umożliwia monitorowanie nagrywanych treści. Przełącznik hi-lo pozwala na wybór ustawień czułości mikrofonu dla bliskiego lub odległego źródła. Wtyk do podłączenia umożliwia używanie bumperów na urządzeniach iPhone/iPod touch.
.
Podobnie jak inne mikrofony IK Multimedia, także ten posiada dwie darmowe aplikacje: iRig Recorder - łatwy w użyciu rejestrator i VocaLive - aplikacja z efektami dla wokalistów.

 

Kompatybilny z iPhone/iPod touch/iPad. W zestawie statyw biurkowy dla iPhone/iPod touch.

Źródło: audiofactory.pl

Jesteś tutaj: Home Sprzęt & Soft iRig MIC Cast - kompaktowy mikrofon