DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Automatic DJ wie czego słuchasz

Miniaturka

Nadchodzi kres DJ'ów? Bez obaw, jeszcze nie. Komputery jeszcze nie nauczyły się czytać nam w myślach. Jednak Automatic DJ nieźle udaje, że potraqfi to robić. Oprogramowanie najpierw robi zdjęcie Twojej twarzy, a następnie na postawie zdjęcia facjaty wyszukuje profil zainteresowanego na Facebooku. Kolejnym krokiem jest wyszukanie informacji o upodobaniach muzycznych m.in w serwisie Hunch i gotowe! 

Oczywiście w zalezności od lokalizacji i ilości zebranych informacji efekt będzie llepszy lub gorszy. Tym niemniej może za 10 lat idąc do klubu dostaniemy zestaw słuchawek, szybki skan siatkówki i kazdy dostanie do uszów taką muzykę, jaką dokładnie sobie wymarzył. Na szczęście póki co, DJ jest niezastąpiony i miejmy nadzieje, że to się nigdy nie zmieni :)

Oprogramowanie Automatic DJ, możecie pobrać tutaj: https://github.com/gleitz/automaticdj

 

Jesteś tutaj: Home Sprzęt & Soft Automatic DJ wie czego słuchasz