DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Pierwszy laptop ładowany indukcyjnie

Miniaturka

Dell zaprezentował notebooka, który oprócz tradycyjnego połączenia kablowego, może być ładowany również indukcyjnie, dzięki dedykowanej podstawie dokującej. Dell Latitude Z W nową technologię na razie firma Dell wyposażyła jedynie model Latitude Z, jednak prawdopodobnym wydaje się fakt, że takie rozwiązanie trafi w przyszłości również do innych serii.

Niestety ze względu na cenę, trudno powiedzieć, kiedy to nastąpi, gdyż koszt samej podstawki indukującej to prawie 850 zł. Urządzenie można nabyć również w zestawie ze wspomnianym laptopem w cenie 6 250 zł, wyposażonym w 16-calowy ekran, procesor Intel Core 2 Duo SU9400, 2 gigabajty pamięci RAM DDR3 oraz 64-gigabajtowy dysk twardy SSD.

 

 

Jesteś tutaj: Home Sprzęt & Soft Pierwszy laptop ładowany indukcyjnie