DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Pioneer CDJ2000 i CDJ900 - Premiera

17 września miała premiera nowych produktów firmy Pioneer. Na miejsce pokazu wybrano cztery kluby europejskie: PACHA na Ibizie, MINISTRY OF SOUND w Londynie,

THE SAND w Amsterdamie oraz NOXX w Antwerpii. Wszystko zostało starannie przygotowane i zaplanowane tak, aby we wszystkich klubach jednocześnie o godzinie 19 nastąpiła premiera. Można było spotkać w tych miejscach wiele znanych DJów, przedstawicieli mediów oraz zaproszonych gości z całej Europy. Pierwszysm DJ'em, który zagrał pokazowego seta z nowych odtwarzaczy był ROGER SANCHEZ w klubie PACHA na Ibizie.

 

 

CDJ-2000 dostepny będzie w sprzedaży od listopada 2009 roku. Sugerowana cena detaliczna z podatkiem VAT wynosi około 1800 euro. Firma Pioneer wprowadza na rynek także drugi odtwarzacz - CDJ-900, którego funkcje bardzo mocno są zbliżone do CDJ-2000. Jego premierę przewidziano na grudzień 2009, a cena z podatkiem VAT ma wynosić ok 1300 euro.

 

 

Jesteś tutaj: Home Sprzęt & Soft Pioneer CDJ2000 i CDJ900 - Premiera