DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Kolejne gwiazdy Pozytywne Wibracje Festiwal

MiniaturkaPaloma Faith, Earth Wind & Fire Experience Feat. Al McKay, Afromental & Polish Hip-Hop All-Star to kolejne gwiazdy PWF. Główną gwiazdą czwartej edycji festiwalu jest PHARRELL WILLIAMS.

 

Organizatorzy Pozytywne Wibracje Festival ogłosili kolejnych artystów, którzy wystąpią na czwartej edycji wydarzenia. Festiwal, który odbędzie się w piątek 20 czerwca br. na stadionie Pepsi Arena w Warszawie, zgromadzi największe gwiazdy międzynarodowej i polskiej sceny muzycznej. Od godziny 18.00 do 1 w nocy wystąpią m.in. Pharrell Williams, Paloma Faith, Earth Wind & Fire Experience Feat. Al McKay, Afromental & Polish Hip-Hop All-Star.

Plakat

Wkrótce zostaną ogłoszone kolejne gwiazdy festiwalu. Miały być trzy, a będą co najmniej cztery gwiazdy zagraniczne. Nie zabraknie także kolejnych Polaków. Bilety w cenie od 190 zł już w sprzedaży! Eventim.pl, kasa ZASP - Eventim, kasa na stadionie Pepsi Arena, salony Empik, kasa Sali Kongresowej, sklepy Media - Markt oraz Saturn.


Źródło: www.netfan.pl/www.stx-jamboree.com

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia Kolejne gwiazdy Pozytywne Wibracje Festiwal