DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Super akcja na Dzień Dziecka w sieci sklepów Biedronka

LOGO BIEDRONKA V1 LOWNa Dzień Dziecka Magic Records wraz z siecią sklepów Biedronka przygotował wspaniałą ofertę dla najmłodszych słuchaczy W terminie od 15.05 rodzice będą mogli kupić w siecią sklepów Biedronka super nowości płytowe w doskonałej cenie 19,99 zł.

Wśród tytułów dostępnych w kampanii znajdziecie między innymi bestsellerową pozycję dla dzieci - „Najlepsze przeboje Rybki MINIMINI”.

Seria Przeboje Rybki MINIMINI jest najlepiej sprzedającą się serią dla najmłodszych słuchaczy.

Płyta „Najlepsze przeboje Rybki MINIMINI” to jak sama nazwa wskazuje best of the best - starannie wyselekcjonowane najpopularniejsze dziecięce hity znane dzieciakom w telewizji MINIMINI+. Znajdziecie tu między innymi takie przeboje jak „Kaczuszki”, „Boogie-woogie”, „Mucha w mucholocie” czy „Stary niedźwiedź”

W siecią sklepów Biedronka także inne wspaniałe płyty dla dzieci w super cenie!

Jesteś tutaj: Home Wydarzenia Super akcja na Dzień Dziecka w sieci sklepów Biedronka