Krzysztof Michalak Al-Spaw

Informacje o największej w polsce firmie, produkującej najwyższej klasy konstrukcje aluminiowe, wykorzystywane w dyskotekach, estradzie, imprezach targowych i innych.

AL-SPAW została założona w listopadzie 1994r. Początkowo była jednoosobowym zakładem usługowym, zajmującym się spawaniem aluminium. Od chwili powstania, podstawą powodzenia i rozwoju firmy było rozeznanie potrzeb rynku w regionie. Zapotrzebowanie rynku spowodowało rozszerzenie oferty zakładu o spawanie żeliwa, metali kolorowych oraz stali nierdzewnej. W czerwcu 1998r zakład został przeniesiony do nowo budowanej siedziby przy ulicy Batorego 29.

Obecnie firma zatrudnia zespół wyspecjalizowanych spawaczy. Działalność swą rozszerzyła o produkcję i sprzedaż. Firma specjalizuje sie w produkcji konstrukcji aluminiowych, tak zwanych systemów przestrzennych oraz innego wyposażenia i wystroju dyskotek, takiego jak: stoliki, krzesła, wieszaki, konsolety dla didżejów, podesty, klatki dance i inny sprzęt. konstrukcje wykonywane są w różnych rozstawach i systemach takich jak: DUO, TRI, QUADRO - według dostarczonego projektu, zamówienia, lub według projektów własnych "AL-SPAW". Konstrukcje mogą być podwieszane lub stojące, proste lub profilowane, łączone z elementów o różnych długościach i pod różnymi kątami. Jedynym ograniczeniem produkcyjnym jest wyobraźnia klienta. Jednakże nawet wtedy zakład służy kompetentnym doradztwem.

Al-Spaw jest przedsiębiorstwem o krótkiej lecz uznanej reputacji rynkowej w obszarze spawania aluminium, żeliwa i chromonikieliny. Rzetelność, bezpieczeństwo, nowoczesność i terminowość to wartości podstawowe, które zdaniem szefa Krzysztofa Michalaka, stanowią o jakości stosunków między klientami a naszą firmą.

Park maszynowy systematycznie unowocześniany jest gwarantem wysokiej jakości naszych wyrobów. zatrudniamy wysoko kwalifikowaną kadrę, doskonalącą się w swoim rzemiośle , co rzutuje na doskonałość i szybką realizację zamówień. Załoga składa się głównie z wysokiej kadry spawaczy legitymującej się uprawnieniami firmowanymi również przez Instytut Spawalnictwa. Al-Spaw przygotowany jest organizacyjnie i technicznie do najtrudniejszych zadań tworzenia konstrukcji i ich montażu. Dzięki komputerowej wizualizacji kontrahent może współtworzyć interesujący go produkt

Konstrukcje aluminiowe naszej Firmy uzyskują najwyższą ocenę jakościową. Al-Spaw daje swoim klientom poczucie estetyki połączonej z funkcjonalnością i stosunkowo niską ceną. Zdobimy ekspozycje biurowe, stoiska targowe, lokale dyskotekowe całego kraju. Nasze konstrukcje wędrują do kontrahentów zagranicznych w Słowacji, Czechach, Niemczech i Francji

Na targach INTERMEDIA pokazaliśmy konstrukcje pochodzące z naszej firmy - Al-spaw . Po raz drugi postanowiliśmy zaprezentować systemy aluminiowe przy współpracy z firmą oświetleniową. Targi od początku traktujemy jako miejsce pokazania nowości z naszej oferty . W 1999 r. światło dzienne ujrzała pierwsza kopuła oraz konsola dla diżejów, w tym roku pokazaliśmy kosmiczne rozwiązanie o nazwie "saturn". Pragniemy w ten sposób przedstawić nasze możliwości produkcyjne wychodząc na przeciw coraz bardziej wymagającym klientom. Targi były również dobrym miejscem do zaprezentowania samej firmy, która po zmianie polityki pragnie trafiać bezpośrednio do odbiorcy konstrukcji. W 1999 r zainwestowaliśmy w odpowiedni sprzęt oraz pracowników co dało nam możliwość samodzielnego projektowania dużych obiektów w zakresie konstrukcji aluminiowych. Zakład wzbogacił się o dodatkowe licencje oraz atesty na swoje produkty, co nobilituje firmę, a zastosowanie ich w codziennej praktyce gwarantuje dobrą jakość i bezpieczne użytkowanie. Nie rezygnujemy jednak ze współpracy z firmami które profesjonalnie zajmują się urządzaniem dyskotek czy też stoisk targowych, a które mogą się poszczycić wieloletnią praktyką. Chcemy aby nasza firma utrzymała swoją renomę, mogła poszczycić się dobrymi konstrukcjami oraz podpisywać się pod udanymi przedsięwzięciami owocującymi dobrze prosperującymi dyskotekami i estetycznymi stoiskami. Skala naszych przedsięwzięć produkcyjnych szybko rozrasta się i dlatego istotną pozycję naszej działalności zajmuje serwis, tak niezbędny przy eksploatacji naszych produktów. Docieramy tam, gdzie nasza pomoc jest niezbędna, do klientów, którzy potrzebują fachowej pomocy. Patrząc na mapę Polski, gęsto usianą dyskotekami, halami targowymi oraz innymi obiektami w których wiszą, stoją lub poruszają się nasze konstrukcje, spotykając zadowolonych klientów , widząc szczęśliwych ludzi bawiących się w tych obiektach życzymy sobie , aby również Państwo dołączyli do szerokiego grona naszych kontrahentów.

Z pozdrowieniami
Krzysztof Michalak

AL-SPAW 63-400 Ostrów Wielkopolski ul. Batorego 29 tel. (062) 592 50 80 fax.(062) 592 50 90