DJ WORLD

DJ TOP 100

Powstała w 1996 roku ekskluzywna, największa polska, lista przebojów, układana co tydzień przez zawodowych DJ'ów. Raporty tylko dla reg. user.

CLUB AWARDS

Konkurs na najlepszy KLUB / DYSKOTEKE w 2012 roku rozpoczęty! Zgłaszajcie swoje kandydatury i wybierajcie najlepsze imprezowe miejsce w Polsce!

E-Płyty

W pełni legalne z prawami do odtwarzania pliki mp3, oraz wydawnicwto muzyczne na płytach CD. Tylko dla zrzeszonych członków.

DJ UNION

Polskie Stowarzyszenie Prezenterów Muzyki walczące o prawa DJ'ów na arenie międzynarodowej i w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się!

Wywiad z DJ Taboo (Black Eyed Peas)

MiniaturkaJaime Luis Gomez znany amerykański DJ i raper (pseudonim Taboo) urodził się 14 lipca 1975 w Rosemead w Kalifornii. W 1995 roku dołączył do zespołu Black Eyed Peas. Z pochodzenia jest Indianinem mającym swoje korzenie w plemieniu Szoszonów.

Zdjęcie

Pionieer DJ przeprowadził z nim wywiad dotyczący zycia, muzyki, tańca oraz aktualnych projektów artysty. Z wywiadu dowiecie się m. in. od ilu lat Taboo ćwiczy taniec i kto zaraził go tą pasją, jakie wrażenia przywiózł ze sobą po pobycie w Europie oraz jakiego sprzętu używa do tworzenia i miksowania muzyki. Polecamy!

Jesteś tutaj: Home Wywiady Wywiad z DJ Taboo (Black Eyed Peas)